• Titulinis
  • GEGUŽĖS 4, 5 D. ŽIŪROVŲ LAUKS PASKUTINĖ 66-OJO SEZONO PREMJERA

GEGUŽĖS 4, 5 D. ŽIŪROVŲ LAUKS PASKUTINĖ 66-OJO SEZONO PREMJERA

Motinos dienos savaitgalį žiūrovus pakviesime į paskutinę šio sezono premjerą – spektaklį pagal lietuvių liaudies pasaką SESYTĖ ELENYTĖ IR JONIUKAS AVINIUKAS.
Šeimai ir vaikams nuo 6 m. skirtame spektaklyje pasakojama apie išbandymų kupiną brolio ir sesers kelionę namo, kurioje meilė įveikia net piktosios Raganos pinkles.
Netekę šeimos ir namų, Elenytė ir Joniukas leidžiasi į ilgą kelionę, kurios metu juos švelniai globoja gerosios gamtos dvasios. Tačiau, kaip ir visose pasakose, jų  laukia išmėginimų ir pavojų kupinas kelias. Ištroškęs Joniukas nepaklauso savo sesytės Elenytės perspėjimo, atsigeria iš Raganos užburtos balos ir pavirsta avinuku. Tai nesutrukdo jiems atrasti naujų namų mylinčio ir geraširdžio Karaliaus pilyje, kuris sutinka ir priima keliautojus it savo tikrus vaikus. Bet pavydi ir klastinga Ragana nuolatos kėsinasi į naujai atrastą laimę. Ar pavyks šiai šeimai nepasiduoti piktosios Raganos kerams, ar suras jie laimę ir ramybę?
Pastatymo kūrėjai scenoje ieško atsakymų į amžinuosius klausimus: kas yra gėris ir blogis? Kodėl mums tokia svarbi šeima ir bendruomenė? Elenytės ir Joniuko kelionė į naujuosius namus primins, kad būtent šeimos ir mūsų visų vienybė suteikia stiprybės Gėriui ir tik būdami kartu galime nugalėti Blogį.

Spektaklis įkvėptas stebuklinės pasakos, lietuvių liaudies dainų sąskambių, ženklų, simbolių ir užkoduotų prasmių, leisiančiu iš naujo pamatyti mūsų tautosakos grožį ir unikalumą.

Pjesės autorė – Daiva Čepauskaitė
Režisierė – Milda Mičiulytė
Scenografas – Artūras Šimonis
Kompozitorius – Martynas Bialobžeskis
Video menininkas – Titas Jurjonas
Choreografė – Aušra Krasauskaitė

Vaidina:
Dominyka Budinavičiūtė / Rūta Kumpikaitė
Arvydas Šaučiūnas / Augustas Gudelis
Vigita Rudytė / Laima Strazdauskienė
Mindaugas Černiauskas / Saulius Bagaliūnas
Audronė Grėbliauskienė / Jolita Ross

Premjera: 2024 m. gegužės 4-5 d.