ATSARGIAI! SKRUZDĖLYNE KALĖDOS!

Pagal Rasos Dmuchovskienės knygą SKRUZDĖLIUKAS NEŽINIUKAS

Režisierius ir dailininkas – Rokas Lažaunykas

Pjesės autorė – Dominyka Budinavičiūtė

Kompozitorius – Antanas Jasenka

Garso dizainas – Ūdrys Jonas Jasenka

Dailininko asistentė – Emilija Višinskaitė

Vaidina: 

Saulius Bagaliūnas / Remigijus Endriukaitis

Audronė Grėbliauskienė / Dominyka Budinavičiūtė

Vigita Rudytė / Rūta Kumpikaitė

Darius Krapikas / Arvydas Šaučiūnas

Laima Strazdauskienė / Indrė Endriukaitė 

Premjera 2022-12-10
Trukmė – 60 min.

N-3

 

Ar kada nors susimąstėte, kad ir skruzdėlynas ruošiasi Kalėdoms? Galbūt mūsų buitis, norai ir svajonės ne tiek daug skiriasi nuo vabzdžių kasdienybės? Juk prieš Kalėdas visi norime praleisti laiką artimiausiųjų apsupty, mėgautis šiluma, o ir mūsų namai dažnai tampa savotišku skruzdėlynu: namiškiai juda, kruta, pluša.

Spektaklis „Atsargiai! Skruzdėlyne Kalėdos!“ pasakoja apie  vaiko ir gamtos ryšį. Noras pažinti ir suprasti aplinką kartais mažuosius smalsuolius paskatina neapgalvotiems poelgiams,  sutrikdantiems  harmoningą gamtos pasaulio tvarką: jie gaudo drugelius, traiško sraigių kiautus, griauna skruzdėlynus. Tačiau tai juk gyvos būtybės, kurios taip pat  turi savo mažus pasaulėlius ir juose galiojančius dėsnius, pareigas ir rūpestėlius.

„Galbūt didelės, griauti mokančios rankos, slepia jautrią  širdį ir norą saugoti gamtą?” – klausia spektaklio kūrėjai ir kviečia pažvelgti į it per padidinamąjį stiklą atsiveriančią subtilią, jaukią ir trapią mažųjų miško gyventojų kasdienybę.  

Kalėdiniame spektaklyje Jūsų lauks ne tik Skruzdėliukas ir jo bičiuliai, bet ir linksmasis KALĖDŲ SENELIS, kuris pripildys širdį džiaugsmo ir Kalėdinės dvasios!

Bilietai

Šiuo metu nerasta paiešką atitinkančių spektaklių.