BALDIS IR VIVALDIS

Įkvėpimo kupina kelionė metų laikais, skambant Antonijaus Vivaldžio muzikai.

Nuo 5 m.

Autoriai ir režisieriai – Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė
Dailininkas – Artūras Šimonis
Vaizdo projekcijų autorius – Arvydas Strimaitis

Vaidina:

Premjera 2019-10-26
Trukmė- 50 min.

Ar žinote, kur slepiasi įkvėpimas? Kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu muzikiniu kūriniu? Pagrindinis spektaklio veikėjas Svirpliukas Baldis jaučiasi labai nelaimingas – sunku patikėti, bet jis nemoka griežti smuikeliu! Jam padėti gali tik labai gerbiamas kompozitorius, linksmuolis abatas Antonio Vivaldis. Kompozitorius sutinka visus metus mokyti Svirpliuką muzikos paslapčių ir pakviečia drauge leistis į garsų, vaizdų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais.

Spektaklio kūrėjai – Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė kviečia į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Muziką spektakliui iš A. Vivaldžio „Keturi metų laikai“ koncertų parinko idėjos autorius, profesionalus smuikininkas bei aktorius – D. Krapikas.

„Gyvai atliekamos klasikinės muzikos ir baroko epochos tapybos meistrų paveikslų fone besivystančios linksmos istorijos idėja – pažadinti atradimų poreikį, „užkrėsti” kūrybos akimirkų džiaugsmu, lavinti muzikinį skoni ir ugdyti būsimąjį koncertų lankytoją“ (D. Krapikas).

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso renginių sąrašą. 

Daugiau informacijos tel. 8 686 35 265; el. paštas: edukacija@kaunoleles.lt

Bilietai

Šiuo metu nerasta paiešką atitinkančių spektaklių.