UMA-UMA

(kaip tarp susivėlusių būti susišukavusiam, tarp nuobodžių – įdomiam, ir kaip nuo alkanų apginti geriausią draugą?), nuo 3 m.

Autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas
Dailininkas Sergėjus Bocullo

Vaidina:

Spektaklio trukmė – 50 min
Premjera 2010-05-01

Šiandien oloje šventė! Šiandien Kvepiančio Medumi gimtadienis! Šiandien jis taps suaugusiu! Genties burtininkas ir prieš mamuto medžioklę šokantys vyrai priims berniuką į savo tarpą! Mama braukia ašarą, o tėtis dovanoja ietį. Ši diena galėjo tapti laimingiausia gyvenime… Deja…

Tėtis ir mama susipyko ir į genties šventę berniukas pavėlavo, medžiotojai jį prikūlė, o genties burtininkas liepė nešdintis lauk. Iš jo šaiposi paukščiai ir žvėrys. Kur eiti?… Kam pasiguosti?… Vaikas liko visiškai vienas.

Keturios storos kojos, dvi didelės atvėpusios ausys, smalsios akutės, menka judri uodegytė ir ilgas, nuolat visur lendantis, garsiai trimituojantis straublys, – mamuto jauniklis. Berniukas netikėtai surado geriausią savo draugą! Bet kaip apsaugoti bičiulį nuo įtūžusių medžiotojų? Kur ir kaip paslėpti Mamutuką? Kaip išsisukti nuo viską matančios burtininko akies?

Tikra draugystė nugali visais laikais – kaip dabar, taip ir prieš 10 000 metų! Ir kiekvienas vaikas gali nugalėti medžiotojų būrį, nuversti nuo sosto burtininką, jei šalia jį mylintys tėtis ir mama.

Linksmas ir nuotaikingas spektaklis visai šeimai. Spektaklis nukelsiantis jus iš mažosios salės į priešistorinius laikus, kurių neatmena net mūsų senelių seneliai. Į laikus, kai žmonės nemokėjo įkurti ugnies ir kalbėjo mums nesuprantama uma-uma kalba. Į laikus, kai galėjai turėti draugą – Mamutuką.