UŽBURTAS KALNAS

(spektaklis be žodžių apie akmenuotą kelionę pažadėtosios laimės link), nuo 8 m.

Autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas
Dailininkė Giedrė Brazytė
Kompozitorius Olegas Jerochinas
Garso efektai Aktida

Vaidina:

Premjera 2018 – 11 – 24

Trukmė – 50 min.

Kalno papėdėje įsikūrusios skirtingų tikėjimų tautos, nuo saulėtekio iki saulėlydžio gyvena pagal savo papročius ir tradicijas ir niekaip negali sutarti, kieno religija yra svarbesnė, kieno Dievas yra galingesnis. Netikėtai kalno viršūnėje įsiplieskus žiburiui, pasklinda gandas, kad, jei koks drąsuolis palies jį ranka, žmonės taps laimingi iki pat amžių pabaigos. Viską pametę dėl pažadėtos laimės, pamiršę savo namus, vaikus ir tėvus, tautų atstovai puola ropštis į debesis siekiančią viršukalnę. Begalinis noras paliesti Laimės žiburį priverčia per amžių amžius besikivirčijančius kaimynus pamiršti pykčius ir drauge siekti tikslo, tačiau spektaklio kūrėjai ruošia žiūrovams staigmeną ir nežada lengvai nuspėjamos istorijos pabaigos…
Kinematografiškame, vaizdiniais kuriamame pasakojime, „pagardintame“ komiškomis situacijomis ir žiupsniu ironijos, gvildenama tolerancijos tema, akcentuojama pagarba ir pakantumas kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, kitai kultūrai ar tautai, nepamirštant savųjų šaknų ir savojo identiteto.

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso renginių sąrašą. (daugiau info tel. 8 686 35 265; el. paštas: edukacija@kaunoleles.lt)

Spektaklio video pristatymas:

ATSILIEPIMAI IR RECENZIJOS:
„Rekonstruotame lėlių teatre – spektaklis be žodžių“ (D. Dementavičiūtė – Stankuvienė // www.kauno.diena.lt //2018-11-22).

APDOVANOJIMAI
2019 m. kūrybinei spektaklio grupei įteikta „Fortūnos“ statulėlė;
2019 m. kūrybinei spektaklio grupei įteiktas „Auksinis scenos kryžius“

Spektaklio rėmėjas

NYKSTUKAS LOGO

Bilietai

Šiuo metu nerasta paiešką atitinkančių spektaklių.