Vasaros užsiėmimai

Vasara – nuostabus metas, kai galime užsiimti mėgiama veikla, piešti, žaisti, kurti, susipažinti su kitais ir tiesiog smagiai leisti laiką. O jeigu tai darytumėte teatre? Nepamirštami įspūdžiai garantuoti!!!

Visus visus, didelius ir mažus, kviečiame vasaroti drauge su mumis, žaismingai kuriant spektaklius, gaminant lėles, lavinant balsą, judesį ir atmintį, ugdant drąsą ir pasitikėjimą savimi. Šias dienos stovyklas/edukacijas veda  lėlių teatro aktoriai bei pedagogai. Kiekvieną savaitę nauja tema, naujos lėlės, naujos istorijos ir vis kiti aktoriai, todėl vaikai gali pasirinkti jiems įdomiausią arba dalyvauti keliose, o gal net visose pamainose.

Edukacinių vasaros užsiėmimų metu vaikai tampa savo kūrinių režisieriais Vaikai kuria istorijas, gamina lėles ir dekoracijas, žaidžia aktorinio
meistriškumo žaidimus, repetuoja ir pristato savo kūrybą vieni kitiems. Tai puiki vieta atsiskleisti dar neatrastiems vaikų talentams!

Teatro aktoriai perteikia savo patirtį ir žinias:
• Kas jiems padeda įveikti scenos baimę?
• Ko reikia, kad lėlė atgytų?
• Kam reikalingos repeticijos?
• Ką slepia „juodas kabinetas“?
• Kuo kvėpuoti, kad kalbant girdėtų paskutinė eilė?
• Kur ieškoti įkvėpimo?
• Kaip išmokti daug teksto, nebijoti improvizuoti, jausti draugą, dirbti komandoje, užpildyti erdvę, drąsiai siūlyti idėjas, aiškiai reikšti savo mintis ir dar daug daug daug visko…

Atskleisime vaikų gabumus!

Edukacijų metu plečiame vaikų žodyną, žadiname smalsumą, turtiname vaizduotę, laviname atmintį, vaduojamės iš nepagrįstų baimių ir ugdome
humoro jausmą. Taip pat laviname vaikų smulkiąją motoriką kerpant, lankstant, siuvant, klijuojant, piešiant piešinius bei atliekant įvairius rankdarbius.

Edukacijų metu sukurtus darbelius vaikai gali pasilikti atminčiai apie smagiai praleistą laiką.

2023 m. vasaros tvarkaraštis:

I pamaina 06 26- 30 d. (vietų nebėra);

II pamaina 07 31 – 08 04 d. (vietų nebėra);

III pamaina 08 07 – 11 d. (vietų nebėra).

Visos dienos (nuo 10 iki 17val.), vienos pamainos, stovyklos kaina – 178 Eur. (Į kainą įskaičiuoti pietūs).

Pusės dienos (nuo 10 iki 13 val. arba nuo 14 iki 17 val.), vienos pamainos, stovyklos kaina – 89 Eur.

Vasaros edukaciniai užsiėmimai vyksta rytais (nuo 10 – 13 val.) ir popietėmis (nuo 14-17 val.). Galima dalyvauti visą arba pusę dienos.
Registracija tel. 8 686 35 265 arba el.p. edukacija@kaunoleles.lt