Naujienos

Apie naujojo sezono premjeras, planuojamas gastroles ir  netikėtas pažintis su teatro istorija, kviečiame skaityti teatrologės D. Dementavičiūtės publikacijoje „Kauno dienoje“.
Savaitgalį Vienybės aikštėje praūžė II- oji  KULTŪROS MUGĖ, pakvietusi kauniečius ir miesto svečius susipažinti su kultūros įstaigomis ir jų veiklomis, įsigyti bilietus, abonementus, suvenyrus ir kitus kultūros produktus bei išvysti atvirą ir nemokamą scenos programą. 
65-asis sezonas atidarytas!!!  Kartą metuose vykstanti mūsų teatro šventė Į PASAKŲ ŠALĮ pavyko puikiai!
Jau šį sekmadienį, rugpjūčio 28 d. 12 val.,  margaspalviu Stebuklų ir Pasakų miesteliu pavirtęs teatras  lauks  kauniečių ir miesto svečių 65 – ojoje sezono atidarymo šventėje „Į Pasakų šalį!“
Paskutinį rugpjūčio sekmadienį teatras kviečia savo gerbėjus į nuotaikingas vasaros palydėtuves ir tradicija tapusią naujojo sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį!“, sulaukiančią gausaus būrio ištikimų gerbėjų ir jų gretas kasmet papildančių mažųjų šventės lankytojų.
Išskirtiniam 64 – ajam sezonui besibaigiant – teatrologės D. Dementavičiūtės – Stankuvienės kūrybinio teatro sezono apžvalga publikacijoje „Kauno lėlių teatre – pažintis su šiuolaikiniu Lietuvos ir Europos lėlių teatro menu bei istorija“. Malonaus skaitymo!
Labai apgailestaujame, tačiau dėl aktoriaus ligos iš sausio 15,16 d. 12:00 val. premjera „Kaštonė“ nukeliama į sausio 29, 30 d. 12:00 val.
Pirmoji šias metais premjera – jau visai netrukus. Tai visai šeimai skirta istorija pagal vieną garsiausių Antono Čechovo kūrinių – KAŠTONĖ.