Išmintingasis besmegenis

Apie neįtikėtinus berniuko ir Sniego Senio nuotykius stebuklų kupiną žiemos naktį, nuo 3 m.
Autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas
Dailininkas Artūras Šimonis

Vaidina:

Už „paskolintus“ balsus nuoširdžiai dėkojame Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ auklėtiniams Lukui Baranauskui ir Leonardui Stanislovui Gabriūnui bei jų vadovui Ksaverui Plančiūnui

Premjera – 2019 gruodžio 8 d.

Per Kalėdas nutinka patys netikėčiausi dalykai. Netikite? Tuomet jums būtinai reikia išgirsti istoriją apie nepaprastus aštuonmečio Sauliaus ir Sniego Senio nuotykius šventinę žiemos naktį!
Vidurnaktį kieme netikėtai atgijusį Besmegenį Saulius pakviečia pasisvečiuoti į savo namus, kur saldžiai miega mama su tėčiu ir baltapūkis katinas Murklys. Naujajam berniuko bičiuliui net įprasčiausi daiktai – šaldytuvas, eglutės žaisliukai, mamos lūpdažis, tėčio skrybėlė, muzikinė dėžutė – kelia nuostabą. Ir viską reikia apžiūrėti ir išbandyti! Po smagaus siautulio namuose, Saulius su Besmegeniu vėžinasi tėčio motociklu, net gi nepabūgsta pakilti į dangų ir aplankyti gūdžiame miške įsikūrusių viso pasaulio Sniego Senių ir Kalėdų Senelių. Čia berniukas gauna ypatingą dovaną – Kalėdų Senelio žmonos megztą šaliką su besmegeniu. Brėkštant bičiuliams tenka grįžti namo ir atsisveikinti, o nubudęs Saulius kieme randa tik sniego kauburėlį su angliukais ir skrybėle… Tačiau kišenėje aptikta Kalėdų Senelio dovana neleidžia suabejoti, kad bičiulystė su naujuoju draugu buvo ne šventinės nakties sapnas, o pats tikriausias stebuklas!