MAŽOJO PRINCO ROŽĖ

MAŽOJO PRINCO ROŽĖ

Pjesės autorius – Vytautas Balsys          
Režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Scenografija – Danielius Sodeika
Lėlių ir kostiumų dailininkas – Sergejus Bocullo
Kompozitorius – Jonas Sakalauskas
Video menininkas – Rimas Sakalauskas

Vaidina:

Šiame pastatyme susipina visame pasaulyje vaikų ir jų tėvų mylimo prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi pasaka „Mažasis Princas“ ir Senojo Lakūno bei jo artimųjų kasdienybė. Režisierius A. Lebeliūnas jautriai kuria pasaulį, kuriame persipina fantazija, prisiminimai ir filosofinis pasakos dėmuo – jame kažką savo ir mielo atras kiekvienas žiūrovas, pasiilgęs tikrumo.

Istorija apie Mažąjį Princą – unikali savo gelme ir nepavaldumu laikui. Šį kūrinį mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji, nes kiekviename gyvenimo etape iš jos galima pasisemti išminties. Šis spektaklis – it šiltai ir jaukiai skaitoma pasaka vaikams vakare, ar nespalvota seno draugo nuotrauka, kuri sukelia širdžiai mielus prisiminimus ir nukelia į laikus, kuomet viskas atrodė taip paprasta ir lengva, o tolimiausius žemės ir visatos kampelius dar reikėjo atrasti ir prisijaukinti…

„Reikia tik prisiminti, norėti prisiminti. Tuomet atrasi savyje Mažąjį Princą, mirtis praras savo geluonį ir tavo gyvenimas nušvis rožės, meilės ir mamos akių šviesa…“ – Ištrauka iš spektaklio.

N-6

Bilietai

Šiuo metu nerasta paiešką atitinkančių spektaklių.