MAŽYLIS IR KARLSONAS, KURIS GYVENA ANT STOGO

Astrid Lindgren

MAŽYLIS IR KARLSONAS, KURIS GYVENA ANT STOGO

Lėlių opera vaikams ir visai šeimai

N-5

Libreto autorius ir kompozitorius – Aubrey Lavender
Režisierė – Agnė Sunklodaitė
Dailininkė – Giedrė Brazytė
Video menininkas – Antanas Skučas
Teatro vadovė – Rasa Bartninkaitė
Nuotraukų aut. – Donatas Stankevičius

Vaidina:

Premjera 2023 rugsėjo 30 ir spalio 1 d.
Trukmė – 55 min.

Mažylis ir Karlsonas – visame pasaulyje gerai žinomi ir mylimi Astridos Lindgren personažai, kurių susitikimas ir nuotykiai nepalieka abejingų nei mažų, nei didelių. Mažylis toks, kaip ir kiti jo amžiaus vaikai: lanko mokyklą ir kartais jaučiasi truputėlį vienišas, tačiau tą dieną, kai jis sutinka ant stogo gyvenantį Karlsoną, netikėti nuotykiai prasideda.
„Karlsonas į Mažylio kasdienybę atneša spalvų, džiaugsmo ir juoko. Norime, kad kiekvienam žiūrovui, ir ypač vaikui, šis spektaklis būtų it tas draugas, tas nenuorama skraidūnas Karlsonas, kuris užpildo širdį nuoširdžiu vaikišku džiaugsmu“, – sakė režisierė Agnė Sunklodaitė.
Spektaklis itin įdomus ir unikalus savo forma, tikrai pakerėsiančia net ir didžiausią teatro gurmaną – tai lėlių opera visai šeimai, kurios melodijos dar ilgai lydės žiūrovus ir privers pamiršti visus rūpesčius. Šio spektaklio kompozitorius ir libreto autorius – perspektyvus amerikiečių ir anglų kilmės kūrėjas Aubrey Lavender, kūrė originalią muziką ir tekstą specialiai šiam pastatymui Kauno valstybiniame lėlių teatre.

Bilietai

04-21 12:00
Didžioji salė

FOTO IR VIDEO GALERIJOS