MAŽYLIS IR KARLSONAS, KURIS GYVENA ANT STOGO

Astrid Lindgren

MAŽYLIS IR KARLSONAS, KURIS GYVENA ANT STOGO

Lėlių opera vaikams ir visai šeimai

N-5

Libreto autorius ir kompozitorius – Aubrey Lavender
Režisierė – Agnė Sunklodaitė
Dailininkė – Giedrė Brazytė
Video menininkas – Antanas Skučas
Teatro vadovė – Rasa Bartninkaitė
Nuotraukų aut. – Donatas Stankevičius

Vaidina:

Premjera 2023 rugsėjo 30 ir spalio 1 d.
Trukmė – 55 min.

Mažylis ir Karlsonas – visame pasaulyje gerai žinomi ir mylimi Astridos Lindgren personažai, kurių susitikimas ir nuotykiai nepalieka abejingų nei mažų, nei didelių. Mažylis toks, kaip ir kiti jo amžiaus vaikai: lanko mokyklą ir kartais jaučiasi truputėlį vienišas, tačiau tą dieną, kai jis sutinka ant stogo gyvenantį Karlsoną, netikėti nuotykiai prasideda.
„Karlsonas į Mažylio kasdienybę atneša spalvų, džiaugsmo ir juoko. Norime, kad kiekvienam žiūrovui, ir ypač vaikui, šis spektaklis būtų it tas draugas, tas nenuorama skraidūnas Karlsonas, kuris užpildo širdį nuoširdžiu vaikišku džiaugsmu“, – sakė režisierė Agnė Sunklodaitė.
Spektaklis itin įdomus ir unikalus savo forma, tikrai pakerėsiančia net ir didžiausią teatro gurmaną – tai lėlių opera visai šeimai, kurios melodijos dar ilgai lydės žiūrovus ir privers pamiršti visus rūpesčius. Šio spektaklio kompozitorius ir libreto autorius – perspektyvus amerikiečių ir anglų kilmės kūrėjas Aubrey Lavender, kūrė originalią muziką ir tekstą specialiai šiam pastatymui Kauno valstybiniame lėlių teatre.

Bilietai

Šiuo metu nerasta paiešką atitinkančių spektaklių.

FOTO IR VIDEO GALERIJOS